Koop jouw kaarten nu!
Koop jouw kaarten nu!
Koop jouw kaarten nu!
Ontdek Telstar Zakelijk
0
Ontdek Telstar Zakelijk

KOM VOLLEDIG VOORBEREID NAAR HET STADION

Alles wat je moet weten over Telstar - sc Heerenveen

Zondag spelen wij in ons BUKO Stadion de vijfde thuiswedstrijd van het seizoen!
Om 12:15 uur trappen wij af tegen sc Heerenveen. Hieronder lees je alles wat je moet weten voor jouw wedstrijddag.


Stadion open om 10:45 uur

Het stadion opent 1,5 uur voor de aftrap. Kom lekker op tijd, zo vermijd je drukte rondom het stadion en kun je optimaal genieten van de zondagochtend en -middag in het BUKO Stadion.

Heb je een ticket voor vak N1 of N2? Dan ga je naar binnen via ingang A, net als bij eerdere thuiswedstrijden.

Houd je (mobiele) ticket gereed!

Bij binnenkomst scan je eenvoudig je digitale of geprinte ticket. Zorg dat je scherm goed zichtbaar is of dat je print helder is, zo voorkomen we lange rijen bij de ingang.

Alle seizoenkaarten en tickets werken met een digitale QR-code. Toegang met een fysieke seizoenkaart blijft ook gewoon mogelijk – ook na het digitale scannen blijft deze geldig.


Bereikbaarheid & parkeren

Kom bij voorkeur lopend of met de fiets. Dit voorkomt drukte rondom het stadion.

Fietsenstalling:
Fietsen mogen niet meer bij de hoofdingang geplaatst worden, maar horen in de fietsenstalling aan de noordzijde van het stadion.

Parkeren:
In samenwerking met de gemeente Velsen, de politie en Telstar worden extra verkeersmaatregelen genomen om de verkeerssituatie te verbeteren.
Vanaf vrijdag 17 oktober worden nieuwe klapborden geplaatst op plekken waar parkeerverboden gelden. Deze maatregelen zijn vanaf zondag 19 oktober (de wedstrijd tegen sc Heerenveen) van kracht.

De parkeerterreinen P1, P2 en P3 zijn alleen toegankelijk voor parkeerkaarthouders.
Bezoekers zonder parkeerkaart kunnen terecht op parkeerplaatsen op loopafstand van het stadion, zoals:

  • Pontplein

  • Dudokplein

  • Zwembad Heerenduinen

Let op: foutparkeerders riskeren een boete.


Fanplein & horecapunten

Op het CBOX Fanplein geniet je al vanaf 10:45 uur van een gezellige sfeer met muziek, eten en drinken.
Hier vind je Mitch & Tom’s, de frittent van oud-Telstar-spelers Mitch Apau en Tom Overtoom – volgens velen met de beste friet van Nederland.

Naast snacks zijn er drankjes, koffie en thee verkrijgbaar.
Er zijn statafels en zitplekken om samen met andere supporters op te warmen voor de aftrap.

Andere horecapunten:

  • Op het horecaplein bij De Bie

  • Bij ingang A aan de noordzijde, waar ook weer verse vis verkrijgbaar is – want onze vis is beter!

Betalen kan alleen met pin of mobiel.


Fanshop

Scoor jouw favoriete Telstar-merchandise op één van deze locaties:

  • Voor de hoofdingang, bij het legendarische houten huisje

  • Op het CBOX Fanplein bij De Bie

  • En binnenkort in de nieuwe walk-in winkel bij de ingang op Oost


Stadionregels & service

Het BUKO Stadion is rookvrij – roken op de tribunes is niet toegestaan.
We vragen supporters om op hun eigen zitplaats te blijven.

Vragen of hulp nodig?
Ons serviceteam is duidelijk herkenbaar aanwezig in het stadion en helpt je graag.


Kledingadvies

Kom in het wit, zodat we samen één blok vormen achter onze Witte Leeuwen! 🤍


We kijken ernaar uit om je zondag te verwelkomen in het stadion.
Samen voor een mooie zondag én drie punten op eigen bodem.

Tot dan!

To Top